ליווי עסקי עוצמתי שהופך את החזון שלך לעסק מצליח

ליווי עסקי עוצמתי שהופך את החזון שלך לעסק מצליח

הקמת את העסק שלך כדי להגשים את החזון שלך, להרוויח כסף, להיות חופשי ומשמעותי, להתרגש מהעשייה וליצור את החיים שחלמת עליהם.

וזה לא שהעסק לא עובד!

יש לקוחות, נכנס כסף אבל אתה יודע שאתה רוצה ומסוגל להרבה יותר.

הרבה בעלי עסקים מקימים את העסק עם ניצוץ בעיניים ודרייב מטורף אבל לאט לאט מתחילה השחיקה, השוטף מתחיל לשטוף אותך ויש תחושה שאנחנו עדיין לא במקום שאנחנו אמורים להיות בו ולא מממשים את הייעוד שלנו.

הסיבה המרכזית לכך היא שרוב בעלי העסקים מתמקדים בעיקר בכובע המקצועי שלהם ושוכחים לגמרי מהכובע, החשוב לא פחות, של להיות בעל עסק.

בדיוק בגלל זה יצרתי את תכנית VISION, תכנית ליווי עסקי הוליסטית ומדויקת שמותאמת לצרכים של העסק שלך. במהלך התכנית נתחבר חזרה לאותו חזון מרגש שגרם לך להקים עסק, וממנו נבנה לך עסק חזק ורווחי, שמנוהל נכון ושכיף לקום אליו בבוקר.

מה זה ליווי עסקי הוליסטי?

אני מאמין שאי אפשר להפריד את התוצאות העסקיות שלנו מהפן המנטלי ומדפוסי החשיבה, לכן בתכנית אנחנו לא עוסקים רק בכלים עסקיים קלאסיים כמו שיווק, אסטרטגיה, כספים וכו', אנחנו בונים מיינדסט חזק שיאפשר ליישם את התהליכים בצורה הטובה ביותר, להתגבר על קשיים ולהצליח לאורך זמן.

נושאי הליבה שנעבוד עליהם בליווי:

  • יצירת זהות עסקית חזקה
  • בניית אסטרטגיה עסקית איכותית
  • אפיון סל מוצרים ותמחור נכון
  • הגדלת הכנסות ורווחיות
  • יצירת איזון בין העסק לחיים האישיים
  • בניית מערך שיווק חדשני ועוצמתי
  • הקמת מערך ניהול ובקרה

לשיחת התאמה ללא עלות השאירו פרטים:

יתרונות התכנית

ליווי עסקי צמוד

אני איתך בתהליך הזה, יד ביד, עד שהעסק שלך יגיע למקום שבו הוא צריך להיות. זה אומר פגישות אישיות אחד על אחד, זמינות מלאה לשאלות והתייעצויות בין הפגישות בווטסאפ הפרטי שלי. היחס האישי והזמינות הם חלק בלתי נפרד מההצלחה של התהליך.

התאמה אישית

אני לא מאמין בתבניות. לכל בעל עסק יש צרכים שונים, מטרות שונות וכל אחד נמצא במקום הייחודי שלו. בדיוק בגלל זה הליווי העסקי שלי מותאם בצורה מדויקת לצרכים שלך וליעדים שלך. זה אומר שהתכנים, היקף הליווי והזמנים יותאמו בצורה מלאה למה שמדויק לך.

עבודה מנטלית

כדי להצליח לאורך זמן בעולם העסקים החדש אנחנו צריכים לפתח מיינדסט חזק, איכותי ויציב, לכן עבודה מנטלית היא חלק בלתי נפרד מהליווי העסקי בתכנית. יחד נטפל במחשבות מגבילות, נפתח דפוסי חשיבה מנצחים ותודעה חזקה שתוביל אותך להגשמה עסקית. 

פרקטיקה

בעולם העסקים החדש אין לנו זמן למצגות מתישות וידע תאורטי. הליווי היחיד שעובד הוא ליווי פרקטי וממוקד שיהיה כמה שיותר ברור ופשוט ליישום. יחד נבנה וניישם מהלכים שיווקיים, נטמיע כלים חשובים לניהול העסק, נעקוב אחרי רווחיות ועוד. נטו פרקטיקה!

תהליך עומק

על מנת לייצר צמיחה עסקית משמעותית לאורך זמן לא מספיק לעשות פעולות קטנות ונקודתיות. במהלך הליווי נבנה עסק חזק מהיסוד. נתכנן אסטרטגיה עסקית חזקה וברורה, נטמיע תהליכים נכונים בעסק, נפתח שיטות עבודה וחשיבה, נבנה מערך שיווק ומכירות איכותי ויציב, נייצר שיתופי פעולה, נאפיין סל מוצרים ועוד.

שעות גמישות

אני מבין שבתור בעל עסק הזמן שלך יקר מאוד ולכן חשוב לי לאפשר שעות גמישות שמתאימות ללו"ז שלך! עם הצטרפותך לתכנית נתאם מפגשי ליווי בזמנים שנוחים לך ומשתלבים עם הלו"ז הדינמי שלך.

לקוחות מספרים

איך זה עובד?

לשיחת התאמה ללא עלות השאירו פרטים: